„Wszystko już ma”- takie słowa przychodzą nam do głowy, gdy myślimy o wielu naszych bliskich, przyjaciołach, którym będziemy przygotowywali prezenty świąteczne.

Świąteczne prezenty
Świąteczne prezenty

Oto lista prezentów dla ludzie, którzy już wszyscy mają i ciążko ich zaskoczyć. Personalizowane, wyjątkowe, robione na nasze zamówienie.

Świąteczne prezenty
Świąteczne prezenty

Zapraszam na listę propozycji wyjątkowych prezentów świątecznych:

1. Wyjątkowy zapach

Własna kompozycja perfum i do tego wyjątkowe doświadczenie. Gdy przeglądając ofertę perfumerii Mo61 wiedziałam, że voucher do stworzenia własnych perfum, to niezwykły potencjał i pomysł na prezent. Za 50 ml perfum zapłacimy 250 zł, czyli tyle ile kosztują dobrej jakości markowe perfumy. A te będą bardziej niż wyjątkowe…i jedne.

Voucher upominkowy (online)

2. Kubek portretowy

Nie tylko filiżanka czy kubek z napisem „super dziewczyna”, czy „najlepszy brat”, a ręcznie malowane portrety, emaliowane garnki z naszym imieniem czy stylowa, biała porcelana z minimalistycznym printem.

  • Z portretem, kilkoma grafikami czy napisem:

    MUKI cena 45 zł.
    MUKI cena 45 zł.

MUKI cena 45 zł.

  • Emaliowana sztuka w stylu retro- praktyczne i przywołujące wspomnienia:

Dixielion, cena 32 zł.

  • Stylowe, ekstrawaganckie, ale też komponujące się z innymi elementami naszej porcelany:

My mug company, 30 zł

3. Koszula na miarę

Niezależnie od tego ile eleganckich koszul ma w szafie Twój mąż, tata, teść czy przyjaciel, ale na pewno elegancka klasyczna koszula szyta na miarę przyda się do pracy czy na ważne rodzinne wydarzenia. Koszula

Tailor Store cena od 249-549 zł
Tailor Store 

Tailor Store cena od 249-549 zł

4. Wylicytuj..skarb

Porcelanowy talerz, kryształowe 70-cioletnie kieliszki do wina czy kilkunastoletnia pocztówka Kościoła, w którym się pobraliśmy z mężem. To tylko przykłady bardzo unikatowych wylicytowanych rzeczy. Gdy znamy kogoś wystarczająco dobrze, a znudziło nas podarowania tylko typowych podarunków.

Skórzana szkatułka, akwarela ukochanego miejsca, ramka na zdjęcia lub wyjątkowa lampa czy mebel. Licytacje kryją miliony skarbów.

5. Jedwabne sny

Opaska na oczy czy poszewka na poduszkę z wysokiej jakości jedwabiu poprawia jakość naszej cery, snu oraz dodaje elegancji naszej sypialni.

Slaap , cena 249 zł.

6. W nowym roku…do warsztatu!

Kiedy wiesz, że ktoś ze swoich znajomych lub przyjaciół czuje pasję do tworzenia nowych rzeczy, remontowanie, zmienianie lub urządza dom czy mieszkania i chce zrobić to dzięki swojej pracy i kreatywności podaruj mu/jej Kurs renowacji mebli. Tam dowie się jakimi metodami odnowić mebel, jakich narzędzi, farb użyć. Pomysłowy i bardzo przydatny prezent!

Stylizacja mebli

Najlepsze prezenty, to takie, które są przygotowane wcześniej i połączymy coś kreatywnego z czymś praktycznym. Podarowanie czegoś „na ostatnią chwilę” sprawdzi się raz, może dwa…ale zarezerwowany przed kilkoma minutami hotel czy kupione kilka minut temu w otwartym sklepie kapcie nie cieszą tak. Nie, że wyjazd lub kapcie są złe, ale emocje i pośpiech mocno czuć. Przygotuj spokojnie swoje pełne serca prezenty, a na pewno będą udane- jak będą przygotowane i podarowane prosto z serca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *