Marząc jako mała dziewczynka o pisaniu, mediach i byciu dziennikarką wiedziałam, że będzie to coś bardzo specjalnego. Jak kochać, to księcia, a jak pisać to…książki! Tak oto, jako świeżo upieczona licealista stałam się współtwórczynią książki pt. ¨Twierdza z kropką¨ Wydanej przez Liceum Sióstr Nazaretanek w Kielcach, do którego uczęszczałam.

Swoją dziennikarską przygodę rozpoczęłam podczas pisania o wydarzeniach kulturalnych i historii w ¨Tygodniku Skarżyskim¨:

Aby móc dopełnić swój warsztat dziennikarski zdecydowałam połączyć pisanie z fotografią. Stowarzyszenie ¨Fotowizje¨, to grupa pełna kreatywności, talentów fotograficznych i chęci do realizacji wystaw, plenerów oraz warsztatów. Pisałam opisy na bloga fotograficznego, stawałam przez i za kamera, ale przede wszystkim spełniłam swoje motto:

Prawdziwe szczęście jest rzeczą wysiłku, odwagi i pracy.

Portret z wystawy
Portret z wystawy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzięki swojej determinacji w 2014 roku odbyłam praktyki w stacji TVN Style podczas przygotowań programu ¨Miasto Kobiet¨. Wspaniałe doświadczenie z telewizją wieloformatową.

Redakcja TVN Style

Po zakończeniu studiów wyjechałam na praktyki do Hiszpanii. Celem mojego wyjazdu było kontynuowanie swojej dziennikarskiej ścieżki, i na miejsce jego realizacji wybrałam Magazynu Ślubny Zankyou.

Z biegiem lat zostałam country managerem oraz edytorem na rynek polski portalu, oraz jestem autorką prawie 1500 artykułów o tematyce ślubnej.

Podczas pracy zdecydowałam się na rozpoczęcie studiów z marketingu digital i pozycjonowania SEM i SEO na Uniwersytecie Antonio de Nebrija w Madrycie, gdzie zdobyłam wiedzę, która pozwoliła dopełnić moje umiejętności dziennikarskie i połączyć je z pisaniem tekstów, zgodnymi z algorytmem i wysokiem pozycjonowaniem w internecie.