Nie jesteś zadowolony ze swojej strony internetowej? Nie wiesz dlaczego Twoja strona nie pojawia się w wynikach wyszukiwarki?

Świetnie trafiłaś/-eś!

Dzięki usłudze: 

  • Strategia marketingowa dowiesz się, jakie podjąć działania reklamowe w marketingu digital, aby Twoja strona była widoczna. Dobry marketing, to niewidoczny marketing, ale widoczne efekty. Efektywna działanie poprawiające widoczność Twojej strony, określą realne i osiągalne cele, których wyniki będą widoczne. Musisz wiedzieć na jaki sukces możesz liczyć, i jak zorganizować biznes w internecie, który będzie pracował na Twój sukces.
  • Audyt marketingowy: analiza strony internetowej pod ponad 50-cioma kryteriami. Pokażę co działa źle, i jak to poprawić. Co warto zmienić w realizowanych już projektach lub zaproponować inne, ale także gdy nie macie żadnego pomysłu na swoje działania w internecie. 
  • Copywriting, czyli teksty i opisy oferty, produktów, email marketingowy i kontakt SEO friendly, który zawierać będzie słowa klucz, tzw. keyword. To właśnie dzięki nim Twoja strona pojawi się w wynikach wyszukiwarki.

Poproś o wycenę:

Napisz na mój adres e mail określając celu potrzebujesz tekst, po kilku szczegółach prześlę Ci ofertę i wstępną wycenę.

Po zdecydowaniu się na realizację usług otrzymasz wspólny kalendarz działań, aktywności i prośbę o przekazanie potrzebnych materiałów i wytycznych.